Ми зробимо все за тебе

Пакет «Ми зробимо все за тебе» (250 євро) включає в себе такі послуги:

(стосується будь-якого ВНЗ Республіки Польща)

Зворотній зв’язок з клієнтом протягом всієї співпраці — ми зв’язуємось з клієнтом, телефонуємо при отриманні нової інформації щодо послуги, яку він вибрав, працюємо в режимі Callback (перетелефоновуємо), якнайшвидше відповідаємо на його повідомлення.

Отримання інструкції «Крок за кроком» – клієнт надає нам свої дані (імя, прізвище, по-батькові, місто проживання, адрес прописки, скан паспорту, інформацію, щодо вибраного університету(якщо він визначився), номер телефону, е-мейл) , які будуть потрібні надалі згідно вибраного пакета. Також потрібно пояснити клієнту, які саме наступні кроки будуть виконані.

Формування пакета документів: сюди входять першочергові документи для вступу. такі як копії паспорта, фото для вступу, атестат про закінчення школи або інші атестати ( при вступі на магістратуру — оригінал), медична довідка про стан здоров’я.

Переклад документів польською мовою: переклад документів буде проводитись в Польщі або в місті Київ.

Доставка повного пакета документів

Складання вступних екзаменів: При вступі до державних університетів абітурієнт мусить скласти вступні екзамени. Зазвичай це відбувається дистанційно через інтернет-мережу. Після успішного складання іспитів діємо по стандартною схемою. Якщо ж екзамен не складено, то з заплаченої клієнтом суми повертається та частина коштів, яка була витрачена фірмою на вже виконані послуги для даного клієнта плюс відсоток за витрачений час.

Отримання документа, який підтверджує зарахування у ВНЗ: Після завершення всіх формальностей зі вступом, головний офіс отримує документ, що підтверджує зарахування нашого клієнта на навчання до даного ВНЗ. Клієнту на е-мейл висилається скан-копія, з якою він вже може подавати документи на візу. Оригінал документа надсилається паралельно з скан-копією, але за для зручності і економії часу ми використовуємо вище наведену схему. Оригінал надсилається «Новою поштою» на адресу клієнта.

Візова підтримка: До візової підтримки входить допомога у заповненні візової анкети, пояснення поетапних дій з візовим центром і консульством, допомога у виробленні страхового полісу, потрібного для візи. Допомогу з даних послуг повинен надати агент. Всі додаткові оплати, необхідні на даному етапі, оплачуються клієнтом.

Підбір житла. Наша фірма також надає послугу щодо бронювання житла. Ми співпрацюємо з агенцією нерухомості, тому маємо можливість запропонувати широкий вибір квартир.

Допомога в написанню CV — анкета, яка допомагає студенту знайти собі підробіток. Ми заповнюємо її замість клієнта, лише потрібно надати деякі дані. Цим займається головний офіс.

Інформаційна підтримка протягом 60 днів: якісна інформаційна підтримка кожного з наших клієнтів, допомога у вирішенні адаптаційних проблем.

Подарунковий пакет: в нього входить сувенірна продукція від нашої фірми.

Акція « Автобус класу люкс»: одноразовий проїзд за рахунок фірми клієнтам, автобусом однієї з транспортних фірм .